Sahil Kamp İstanbul

Sahil kamp İstanbul, sizlere enfes bir maceranın kapılarını aralayacak bir yer ismidir. Betonlar arasında sıkışıp kalan ve iş dünyasının sıkıcı havasını bir nebze olsun hafifletmek isteyen kimseler için Sahil kamp İstanbul, vazgeçilmez bir lokasyondur. Sahilköy Kamp Doğa ve kaçamak denildiğinde akla ilk gelen yer hiç şüphesiz Şile sahil kamp olmaktadır.

0

Sahil Kamp İstanbul

Sahil kamp İstanbul, sizlere enfes bir maceranın kapılarını aralayacak bir yer ismidir. Betonlar arasında sıkışıp kalan ve iş dünyasının sıkıcı havasını bir nebze olsun hafifletmek isteyen kimseler için Sahil kamp İstanbul, vazgeçilmez bir lokasyondur. Sahilköy Kamp Doğa ve kaçamak denildiğinde akla ilk gelen yer hiç şüphesiz Şile sahil kamp olmaktadır. Şehir hayatından uzak olması ve insanların Şile sahil kamp daha konforlu zamanlar geçirebilmesi açısından son derece değerlidir. Yaklaşık 35 hektar ormanlık arazide kurulması ve denize sıfır konumda olması sebebi ile ciddi anlamda tercih edilen bu lokasyon orman yeşili ile deniz mavisini bir arada tercih etmek isteyenler için vazgeçilmez bir yerdir. Kamp severler tarafından oldukça tercih edilen bu mekanda yalnızca kamp imkanı değil bungalov ve istanbul karavan parkları gerçekleştirmek de mümkündür.

Sahil Kamp İstanbul
Şile Sahil Kamp

Şile Sahil Kamp

Şile sahil kamp Her ihtiyaca çözüm üretecek özelliklerde olması ve doğa ile iç içe özellikler taşıması Sahil kamp İstanbul mekanını ön plana çıkaran özellikleri taşımaktadır. İstanbul’a oldukça yakın olan bu mekanda birbirinden değerli aktivitelere katılarak sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Şile sahil kamp sabahın erken saatlerinde uyanıp, ayağınıza en rahat spor ayakkabılarınızı geçirip kuş cıvıltıları arasında doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Sahilköy Kamp özellikle şehir hayatında temiz havaya hasret kalan kimseler için vazgeçilmez bir alternatiftir. Ayrıca açık hava etkinliklerinden olan ve son dönemlerde ciddi manada revaçta olan Airsoft heyecanını Şile’ye bağlı bu bölgede deneme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Atıcılık yeteneklerinize güveniyorsanız hem bu yeteneğinizi ön plana çıkarabilir hem de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

 

Sahilköy Kamp

Sahilköy kamp, İstanbul’un Karadeniz kıyısında pek çok konaklama seçeneği sunan restorant, havuz ,büfe, plaj, bungalov, villa, kabin gibi pek çok imkanın yer aldığı konaklama tesisi. İsterseniz çam ağaçlarının altında isterseniz deniz kıyısında, ister kendi çadırınızda isterseniz de bungalov da konaklayabilirsiniz. Sahilköy kamp ayrıca elektrik, temiz su, atık su gibi ihtiyaçlarınızı tesisten karşılayabilirsiniz. Sahil kamp İstanbul dalış, bisiklet turu, poligon ve çeşitli parkurlu aktivitelerin de yer aldığı bir yerdir. Deniz kıyısındaki kayalıklara tırmanabilir, orman içerisinde bulunan yürüyüş parkurlarını da keşfe çıkarabilirsiniz.

Karaburun Kamp Alanları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.